Podstawowe typy w języku Python: int, float, bool, None i str

Bezpłatne spotkanie online

Zapisz się na webinar

2023

16

mar

18:00

16 marca 2023, godz. 18:00

Czego się dowiesz na webinarze?

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z programowaniem w Pythonie? Świetnie się składa! Ten webinar jest właśnie dla Ciebie! Podczas wydarzenia, poznasz podstawowe typy w języku Python. A co jeszcze się wydarzy? 

Poznaj szczegółową agendę:

dowiesz się, czym są: int, float, bool, None i str,

poznasz bliżej zalety kursu Python w analizie danych,

będziesz mieć możliwość zadania pytania doświadczonemu ekspertowi.

poznasz różnice oraz mocne strony tych środowisk

dowiesz się jak składować swoje skrypty lub notebooki w GIT

dowiesz się więcej na temat kursu Masterclass Python w analizie danych

Poznaj prowadzącego

Matt Harasymczuk

Główny inżynier technologii kosmicznych w firmie Astro Tech i współzałożyciel Analog Astronaut Training Center. Inżynier lotnictwa i kosmonautyki oraz oprogramowania, były inżynier Europejskiej Agencji Kosmicznej, Allegro, Centralnego Ośrodka Informatyki i pilot. Wraz z dr Agatą Kołodziejczyk oraz Uniwersytetem Śląskim w 2019 roku wygrał Global Space Balloon Challenge za najbardziej nowatorskie i edukacyjne stratosferyczne misje balonowe. Obecnie tworzy centrum szkolenia analogowych astronautów AATC, prowadzi badania z zakresu IoT, smart building, napisał system operacyjny HabitatOS dla baz księżycowych i marsjańskich i działa edukacyjnie w tematyce kosmicznej i obszarze STEM. Autor 6 książek o załogowych lotach kosmicznych i inżynierii oprogramowania oraz wielu publikacji. Przeprowadził 1072 szkoleń i wykładów przez 5758 godzin dla 24 191 inżynierów.

Więcej powodów do zapisu

Tylko konkrety

Webinary mają wartość merytoryczną. Ucieszymy się jeżeli skorzystasz potem z którejś z naszych usług, ale przede wszystkim chcemy inspirować i przyczyniać się do rozwoju polskiej kadry IT.

Uczymy, bo lubimy. Nasi eksperci to pasjonaci technologii, dzielący się wiedzą zdobytą w realnych projektach.

Pasja

Podczas webinarów masz możliwość zadawania pytań prowadzącemui dyskusji z innymi uczestnikami.

Q&A

ZAPISZ SIĘ

Chcesz od razu przejść do konkretów?

Jeżeli nie musimy Cię przekonywać do tego tematu, to koniecznie sprawdź program pełnego szkolenia z tej tematyki.

Kurs blended learning:

Python w analizie danych

SPRAWDŹ

25 marca 2023

Poznaj opinie na temat współpracy z Mattem:

Wiedza prowadzącego była imponująca. Potrafił rozwiązać każdy problem i odpowiedzieć na zadane pytania. Szkolenie pokryło wszystkie kwestie istotne dla mojego projektu. Pozwoliło mi też zrozumieć wiele rzeczy, które do tej pory były robione mechanicznie.

Ogromna ilość praktycznej i bardzo przydatnej wiedzy (części użyłem w bieżących projektach jeszcze w czasie szkolenia!), przekazana w przystępny sposób. Ogromny plus za materiały w postaci nagrań z komentarzem do kodu, który tworzyliśmy w czasie warsztatów. Trener raz jeszcze podniósł poprzeczkę jakości szkoleń.

Jasne czytelne i dopasowane do moich oczekiwań. Prowadzący elastycznie dopasował się w trakcie kursu do specyficznego zapotrzebowania. Zrobił to perfekcyjnie, co świadczy o jego wysokich kwalifikacjachi kompetencjach.

16 lat

doświadczenia
w edukacji polskiej branży IT

zorganizowanych szkoleń dla pracowników firm IT

3120+

przeszkolonych
osób

24335+

współpracujących ekspertów

400+

Od 2007 roku kreujemy polski rynek IT. Rozwiązujemy problemy firm, zapewniając kompleksowe wsparcie w zakresie IT, poparte wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kompetencjami zespołu ekspertów Sages. Kształcimy przyszłych specjalistów, oferując edukację na zróżnicowanym poziomie, a także prowadzimy własną działalność badawczą.


www.sages.pl

+ 48 533 243 124

biuro@sages.pl

OBSERWUJ NAS

KONTAKT W SPRAWIE WYDARZENIA

O NAS